Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.



Ez nem áprilisi tréfa: szombaton mondják ki a boldogító igent!

A leendő házaspárok tagjait szívesen viszik legény- vagy leánybúcsúba a barátok. 
Sok szempontból különleges nap április elseje Vaskó Zsanett és Ignácz Ákos életében.

Ma 10 éve, hogy megismerkedtek egymással, Ákos 3 éve kérte meg kedvese kezét, szombaton pedig a nyíregyházi római katolikus templomban mondja ki egymásnak a boldogító igent az ifjú pár. A napokban Zsanett „Figyelem, lánybúcsú folyamatban!” feliratú nyakkendőt viselve, barátnői kérésére és velük karöltve petrezselymet árult a belvárosban.

A meglepődött járókelők örömmel írtak jókívánságokat a menyasszony emlékkönyvébe, amely többek között egy tréfás fogadalmat, komoly férjismereti tesztet és családi-baráti bejegyzéseket is magában rejtett. Az pedig mindig a barátok feladata, hogy vicces feladatokkal, hatalmas bulival valóban felejthetetlenné tegyék a menyasszony utolsó, szingliként eltöltött estéjét - írja a szon.hu.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések