Rézműves Gyula festőművész alkotásaiból nyílt kiállítás a kabai Mácsai Sándor művelődési ház aulájában március 23-án.
A tárlatot prof. dr. Sári Mihály nyitotta meg. A kiállítás április 13-ig tekinthető meg - írja a haon.hu.
Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében Tovább olvasom
OK