Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

Házasság migráns módra! Eltitkolt dolgok derültek ki azokról, akik meghódítják Európát!

Nyitott társadalom… Házasság pakisztáni módra Olaszországban, szexuális erőszak, verés és magalázás.
Újabb muszlim országból származó migráns férj ellen folyik bírósági per Olaszországiban. Most Vicenzában jelentettek fel egy 29 éves pakisztáni férfit rossz családi bánásmód, a felesége kárára elkövetett testi sértés és szexuális erőszak miatt.

A 41 éves olasz nő 2008-ban kötött házasságot a pakisztáni férfivel. A vád szerint a pakisztáni férfi 2011-től kezdve a tavaly júliusban történt külön költözésükig gyakran kényszert alkalmazott a felesége ellen, megerőszakolta és megverte őt, ha az ellenkezett a szexuális együttlét ellen.

A feleség hosszú hónapokat töltött el félelem és megaláztatások közepette, a férfi gyakran az ismerősök előtt is súlyosan becsmérelte a őt. A házasságból két gyermek is született. A nő most kártérítést is követel polgári perben.

A pakisztáni férfi azzal tagadja, hogy szexuális erőszakot követett el, hogy ő pakisztáni:

“Amikor összeházasodtunk, megmondtam neked, hogy bizonyos dolgokban a férjek parancsolnak Pakisztánban. Te nem mondhatsz nekem nemet.” - írja az ilgazzettino.it. 

Ha érdekesnek találtad a bejegyzés, kérjük oszd meg, hogy másokhoz is eljusson!

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések