FőoldalBulvár Mi történt? Ambulanciára került Hajdú Péter byHírszerkesztő -február 20, 2017 0 A pályán sérült le Hajdú Péter. Egy 12. kerületi orvosi központban, a Fájdalom Ambulancián látták el Hajdú Péter sérülését, aki focizás közben sérült meg. A Facebookon osztott meg egy képet a megsérült végtagról. Rajongói pedig jobbulást kívántak a műsorvezetőnek. Témák: Bulvár Hírek Facebook Twitter