Egy migránsbanda éveken át fenyegette a fiatal lányok biztonságát Rotherhamben - viharos perben sikerült elítélni őket.
A hat férfi több tinédzsert is bedrogozott vagy leitatott, majd mikor a lányok már magatehetetlenné váltak, csoportosan megerőszakolták őket. Az egyik lány kínszenvedése két éven át tartott: 11 éves volt, mikor először megerőszakolták, és 12, mikor teherbe esett az egyik férfitól - írja Express.
A hat férfi bűneiktől függően 11-től 20 évig terjedő börtönbüntetést kapott – a muszlim támadók most 32-41 évesek. Ketten az ítélet hallatán hangos „Allahu Akbarozásba” kezdtek, és mivel a teremben a csoport több szimpatizánsa is ült, komoly felfordulást okoztak.
Az egyik lány arról mesélt, hogy kénytelen volt megszülni az erőszaktól fogant babát 12 évesen – emiatt búcsút inthetett saját gyerekkorának, az ismerősei pedig kiközösítették, pedig ő végig az áldozat volt.
Mint kiderült, Rotherhamet vagy 16 éven át beszőtte a muszlim betelepülő férfiak rémuralma, rendszeresen megerőszakoltak nőket és fiatal lányokat – az ügyben már 18 embert elítéltek.
Tételesen néhány büntetés:
- Basharat Dad 20 évig
- Nasar Dad 14 és fél évig
- Tayab Dad 10 évig
- Matloob Husszein 13 évig
- Mohammed Sadiq 13 évig
- Amjad Ali 11 évig ül majd börtönben.
Tételesen néhány büntetés:
- Basharat Dad 20 évig
- Nasar Dad 14 és fél évig
- Tayab Dad 10 évig
- Matloob Husszein 13 évig
- Mohammed Sadiq 13 évig
- Amjad Ali 11 évig ül majd börtönben.

0 Megjegyzések