Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.

14 évessel akart szexelni az apa, de nagyon meglepődött – videó

A 41 éves Christopher Hartfield abban bízott, hogy végre találkozik azzal a 14 éves lánnyal, akivel korábban chatelt – de a pedofilvadászok vártak rá.
Az essexi férfi megbeszélt a lánnyal egy találkozott, annak reményében, hogy rá tudja venni a lányt: feküdjön le vele. Arra viszont nem számított, hogy a tini valójában egy középkorú férfi, aki egy pedofilvadász csapat tagja.

A zavart Heartfield azzal védekezett, hogy ő csak elkezdte a beszélgetést a fiatal lánnyal, de a további üzeneteket 7 éves fia írta a tinédzsernek. Ezt a kifogást természetesen nem hitték el a pedofilvadászok sem.


A rendőrségi szóvivő azt mondta az esettel kapcsolatban, hogy alapvetően nem szeretik, ha civilek veszik a kezükbe az igazságszolgáltatást, de ezzel az akcióval legalább egy pedofilt ki lehetett vonni a forgalomból - írja a faktor.hu.

Ha érdekesnek találtad a bejegyzés, kérjük oszd meg, hogy másokhoz is eljusson!

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések