Óvodások kerültek kórházba mérges gáz szivárgása miatt

Szúrós szag miatt riasztották a tűzoltókat a vecsési Kinizsi utcai tanuszodához szerda délelőtt.
Az épületet kiürítették, tizenegy embernek – három felnőttnek és nyolc embernek – kellett elhagynia azt. A mentők mindannyiukat kórházba viszik kivizsgálásra. Az uszodát azóta átszellőztették – írja a 24.hu.

A tűzoltók méréseket végeztek, de veszélyes anyag koncentrációt már nem tudtak kimutatni,  viszont a helyszínen van a katasztrófavédelem mobil labor, és megkezdte ezek azonosítását, a szükséges technikai folyamatokat – mondta Kisdi Márk Máté, a Fővárosi Katasztrófavédemi Igazgatóság szóvivője a 24.hu kérdésére.

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!