Megsemmisítik a XII. kerületben talált bombát

Elszállítják és megsemmisítik a XII. kerületi Sashegyi úton talált ötven kilogrammos magyar bombát, a környék lezárását feloldották - tájékoztatta a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének parancsnokhelyettese kedden délután az MTI-t.
Kürti Dezső elmondta: a bomba gyújtószerkezetét részlegesen eltávolították, a robbanótestet a tűzszerészek a sóskúti homokbányába viszik, ahol megsemmisítik.

A terület lezárása húsz lakásban harminc embert érintett, közülük hárman vették igénybe a helyszínen kialakított melegedőt.

MTI

Megjegyzés küldése

Újabb Régebbi
Támogassa munkánkat!