Hirdessen itt

Premier League: Szalah és Mané is megkezdte a gólgyártást (videó)

A Liverpool 4–0-ra győzött a West Ham United ellen a Premier League 1. fordulójának vasárnapi mérkőzésén. A hazaiak az első és a második félidőben is kétszer találtak be, Sadio Mané egymaga kettőt lőtt, de meglőtte idei első gólját Mohamed Szalah is. A vörösök negyedik találata Sturridge nevéhez fűződött, aki csupán 27 másodperce volt a pályán mikor sikerült betalálnia.
A vasárnap másik kora délutáni meccsén a Southampton és a Burnley találkozóján egyszer sem zördült a háló. Az első forduló rangadóját 17 órakor rendezik, ekkor a bajnok Mannchester City az Arsenal vendége lesz.

Premier League, 1. forduló

Liverpool–West Ham United 4–0 (Szalah 18., Mané 45+2., 53., Sturridge 88.)
Southampton–Burnley 0-0

később
17.00: Arsenal–Manchester City (Spíler1)

korábban
AFC Bournemouth–Cardiff City 2–0 (Fraser 24., Wilson 91.)
Fulham–Crystal Palace 0–2 (Schlupp 41., Zaha 79.)
Huddersfield Town–Chelsea 0–3 (Kanté 34., Jorginho 45. – 11-esből, Pedro 80.)
Watford–Brighton & Hove Albion 2–0 (M. Pereyra 35., 54.)
Wolverhampton–Everton 2–2 (Neves 44., Jiménez 80., illetve Richarlison 17., 67.)
Newcastle–Tottenham 1–2 (Joselu 11., illetve Vertonghen 8., Alli 18.)
Manchester United–Leicester City 2–1 (Pogba 3. – 11-esből, Shaw 83., illetve Vardy 92.)